Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Irida Pojani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  30
BIOGRAFIA: Irida Pojani është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Dhjetor 1997, Irida Pojani, Dolinar Spahia & Sajmir Cami marrin pjesë në Festivali i 36-të në RTSH me këngën "Jo Nuk Kam Faj". Në Dhjetor 1998, Irida Pojani merr pjesë në Festivali i 37-të në RTSH me këngën "Kthehu Syri I Kaltër"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Brikena Kastrati

Ola Xhauri

Denisa Jashkuri

Dana Jo

Alberita Preni

Fiona

Egy C

Liza

Ojsa

Ona Mani

Tags: Irida Pojani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet