A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Irini Kirolari

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5
  • Origin:
  • Fier 
  • Residence:
  • Greqi 
  • Age:
  • 27
  • Zodiac sign:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Irini Kirolari is a singer of Modern Traditional music. Më datë 24 Qershor 2018, Irini Kirolari publikon videoklipin "Djal O Xhan". Më datë 10 Gusht 2019, Irini Kirolari publikon videoklipin "Shigjeta Dashurie"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Youtube

Channel

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Migena Rinxhi

Matilda Mati

Jona Jasimi

Ayssel Kristuli

Enia

Ola

Sara Kapo

Olta Juba

Jenny Jonas

Eniada


Tags: Irini Kirolari

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019