Më mbaj mend (për 1 muaj)

Irini Qirjako - Me Kerkon Porte Me Porte  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Këngë e albumit:

"Perlat E Jugut 3"

Këngë e albumit:

"Me Kerkon Porte Me Porte"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2007

2007-11-30T23:00:00+00:00Me kerkon porte me porte
un e gjora nuk dal dot
se kam un baban dhe nenen
nuk dal dot se nuk me len (2x)

ooo djalooo o moj oo
do vish sonte po moj po
nga muri do hidhem o
ta di qe te vritem oo (2x)

ohoooooooooooo
ohoooooooooooo
ohoho

kur te vish tek mua prane
me hidh nje deg manxurane
por kujdes se kam vellane
po na pan te dy na vran (2x)

ooo djalooo o moj oo
do vish sont po moj po
nga muri do hidhem o
ta di qe te vritem oo (2x)

ohoooooooooooo
ohoooooooooooo
ohoho

eja djal se sduroj dot le te
qaj nena me lot
jo un ty ste le pa mare
se me pervelove xhane (2x)

ooo djalooo o moj oo
do vish sont po moj po
nga muri do hidhem o
ta di qe te vritem oo (2x)

ohoooooooooooo
ohoooooooooooo
ohoho

ooo djalooo o moj oo
do vish sont po moj po
nga muri do hidhem o
ta di qe te vritem oo (2x)
ta di qe te vritem oo


Ky tekst u dërgua nga  GeNcI
Më Shumë Këngë Nga Irini Qirjako:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet