Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Irini Qirjako - Hodha Nje Lule Ne Ferre  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  13

Komente

Asnjë Koment

28/11/2016

2016-11-28T22:36:27+00:00Hodha nje lule ne ferre
Jasaman moj lule e verdhe x2

Jasaman jasaman jasaman moj lule e verdhe x2

Hodha nje dhe mbuloi dhene
Jasaman jasaman moj lule e verdhe x2

Jasaman jasaman jasaman moj lule e verdhe x2

O mbuloi gjithe bacene
Jasaman moj lule e verdhe x2

Jasaman jasaman jasaman moj lule e verdhe x2

O ju lule o lule sa jeni
Jasaman moj lule e verdhe x2

Jasaman jasaman jasaman moj lule e verdhe x2

Te paren lule ke kini
Jasaman moj lule e verdhe x2

Jasaman jasaman jasaman moj lule e verdhe x2

Te paren trendafilene
Jasaman moj lule verdhe x2

Jasaman jasaman jasaman moj lule e verdhe x2

Te dyten manushaqene
Jasaman moj lule verdhe x2

Jasaman jasaman jasaman moj lule e verdhe x2


Ky tekst u dërgua nga Medije
Më Shumë Këngë Nga Irini Qirjako:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet