Më mbaj mend (për 1 muaj)

Irini Qirjako - Një Bahçe Me Portokalle Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.5 / Votuan:  11

Nje bahçe
O me portokalle x2

Hyn e del
O moj nje sorkadhe x2

Ref...x2
Dil moj nene dil
Dil se kush po vjen
Po na vjen bandilli
Zemren ma rremben

Nje baçe
O me trendafila x2

Seç kendojn
O moj ca bilbila x2

Ref...x2
Dil moj nene dil
Dil se kush po vjen
Po na vjen bandilli
Zemren ma rremben

Nje baçe
O me rrush te zi x2

Hyn e del
O moj nje bandill x2

Ref...x2
Dil moj nene dil
Dil se kush po vjen
Po na vjen bandilli
Zemren ma rremben

...

Ref...x2
Dil moj nene dil
Dil se kush po vjen
Po na vjen bandilli
Zemren ma rremben


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber


Nuk kemi video për këtë këngë.
Irini Qirjako - Një Bahçe Me Portokalle
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Një Bahçe Me Portokalle".
3. Video është e këngës "Një Bahçe Me Portokalle", por nuk këndohet nga Irini Qirjako.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Irini Qirjako:


Komente 0