Më mbaj mend (për 1 muaj)

Irini Qirjako - Këngë Dasme Përmetare Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  7

Me hajër e me te mbare
More djale x2

Qe na bere kete dasem
More djale x2

Gezove nenë e babane
More djale x2

Qe na bere kete dasem
More djale x2

O kjo dhenderi e pare
More djale x2

Flori e margaritare
More djale x2

Gezove nen e babane
More djale x2

Edhe miqesin me rradhe
More djale x2

M'u shtofsh u befsh nje mehalle
More djale x2

Si gruri qe mbin ne arrë
More djale x2

Gezove nen e babane
More djale x2

Qe na bere kete dasem
More djale x2


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber


Nuk kemi video për këtë këngë.
Irini Qirjako - Këngë Dasme Përmetare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Këngë Dasme Përmetare".
3. Video është e këngës "Këngë Dasme Përmetare", por nuk këndohet nga Irini Qirjako.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Irini Qirjako:


Komente 1