Më mbaj mend (për 1 muaj)

Irini Qirjako - Kenget E Atdheut Tim  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

18/08/2015

2015-08-18T09:12:10+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kenget E Atdheut Tim" kënduar nga Irini Qirjako.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Irini Qirjako i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Irini Qirjako:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet