A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Iris Hoxha - Zerin Tim Ta Ndjesh


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

24/12/2009

2009-12-24T00:00:00

Participating in

Festivali i 48-të në RTSHIt's a long time that we try finding the lyrics to "Zerin Tim Ta Ndjesh" sung by Iris Hoxha.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Iris Hoxha attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add LyricsKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019