Më mbaj mend (për 1 muaj)

Iris Sula

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20
BIOGRAFIA: Iris Sula është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Ajo është fituese e festivaleve 3 dhe 4 te interpretueseve me kenget "Adagio "(versione Lara Fabian in italiano) dhe "Listen" (Beyonce). Në Mars 2018 merr pjesë në FestFolk 1 duke fituar me këngën "Zambaku I Prizrenit". Në qershor 2018, Iris Sula & Samanta Qoshku marrin pjesë në festivalin e 56 mbarkombetar te femijeve në Shkodër duke triumfuar me këngën "Çdo Gjë Do Dashuri" me tekst të Leidi Shqiponja dhe muzika nga Edmond Rrapi. Në Sht...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrëse në

The Voice Of Albania

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Iris Sula

Komente 0