Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video
Top 200

Irkenc Hyka & Bes Kallaku - Makarena  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  55

Komente

1 🔥

16/07/2018

2018-07-16T17:00:01

Më Shumë Nga

Bes Kallaku

Muzika:

Irkenc Hyka

Teksti:

Bes Kallaku

Teksti:

Endrit Mumajesi

Teksti:

Petro Xhori
Makarena Makarena,
Makarena Makarena,
Makarena Makarena

Det, Relax on my mind,
Stop dashni it's summer time
Rena,rena Makarena
M'duket se prap rash mrena.

Dhe pse vere ti mbon mo vape
Une vrap mbas teje prap
Hiç pa pi ti mbon mu tap
Loku m'thot s'ke byth me e kap

Luje,luje, luje, luje me cuna Fushkruje
bone, bone, bone bone me cuna Tirone
Po i heqin t'gjitha
Po dalin me sytjena
Opopo mi mami se fillovi mi Makarena

Bojna na, Makarena Makarena
Bojna na, Makarena Makarena
Bojna na, Makarena Makarena
Bojna na, Huu Makarena (2x)

Mu ke bregu lumit e
Mu ke bregu Lanes
Cuni ijes me kencin e Tanes
E kena lshu pa dur na
E kena lshu pa frena
Tu u hardallis e tu kercy me Makarena

Jena me kostume
Me kollare jena
Nuk e mbaje veten kur fillon Makarena
Mushe dhe nje here deri sa te dehna
Ka lezet shotsi kur e kthen me Makarena

Luje,luje, luje, luje me cuna Fushkruje
bone, bone, bone bone me cuna Tirone
Po i heqin t'gjitha
Po dalin me sytjena
Opopo mi mami se fillovi mi Makarena

Bojna na, Makarena Makarena
Bojna na, Makarena Makarena
Bojna na, Makarena Makarena
Bojna na, Huu Makarena (2x)


Ky tekst u dërgua nga gertaKartolina (6)

2018-08-06 09:17:27
Luje, luje, luje, luje
me çuna FushKruje.
Bone, bone, bone
me çuna Tirone.
2018-07-25 19:24:22
Jena me kostume
Me kollare jena
Nuk e mbaje veten
kur fillon Makarena
U krijua nga klobeta toska 2018-07-23 17:12:06
Det, Relax on my mind,
Stop dashni it's summer time
Rena,rena Makarena
M'duket se prap rash mrena
2018-07-22 10:39:27
Mu ke bregu lumit e
Mu ke bregu Lanes
Cuni ijes
me kencin e Tanes
2018-07-20 16:50:12
Stop dashni it's summer time
U krijua nga Klaudia bakalli 2018-07-17 13:03:49
Ojnana makarena makarena
Ojnana makarena makarena
Ojnana makarena makarena
Ojnana makarena makarena

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Irkenc Hyka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet