Më mbaj mend (për 1 muaj)


Irkenc Hyka - Kenge Shpirti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kenge Shpirti".
3. Video është e këngës "Kenge Shpirti", por nuk këndohet nga Irkenc Hyka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Irkenc Hyka - Kenge Shpirti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  69

Muzika & Produksioni:

Irkenc Hyka

Teksti:

Endrit Mumajesi

Produksioni:

Dj Jojo

Komente

1 🔥

21/08/2019

2019-08-21T17:00:51+01:00REF.:
Mos harro ti syt e mi kur un te jem larg
Nese deti nuk te kthen toka nuk me mban
Mos harro ti syt e mi kur un te jem tret
Ah kurbet kurbet i zi dashnin amanet

Te prita ku je zemer
A e din sa kam pa tpa
Shkoj dimri dhe pranvera
E un lotin nsy hala
Do dehem po do dehem
Do bertas un emrin tend
Per mua nuk ka tjeter
O me ty o vetem

REF.:
Mos harro ti syt e mi kur un te jem larg
Nese deti nuk te kthen toka nuk me mban
Mos harro ti syt e mi kur un te jem tret
Ah kurbet kurbet i zi dashnin amanet

Te prita ku je zemer
A e din sa kam pa tpa
Shkoj dimri dhe pranvera
E un lotin nsy hala
Do dehem po do dehem
Do bertas un emrin tend
Per mua nuk ka tjeter
O me ty o vetem

REF.:
Mos harro ti syt e mi kur un te jem larg
Nese deti nuk te kthen toka nuk me mban
Mos harro ti syt e mi kur un te jem tret
Ah kurbet kurbet i zi dashnin amanet

Muzika: Irkenc Hyka
Teksti: Endrit Mumajesi
Produksioni: Irkenc Hyka & Dj Jojo
Mix & Master: Jojo

Ky tekst u dërgua nga klajdi1123   Albafi23Kartolina (4)

23
22
22
28

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Më Shumë Këngë Nga Irkenc Hyka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet