Më mbaj mend (për 1 muaj)

Irkenc Hyka - Dehur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Me mjafton vec nje cigare
Edhe nje kitar
E te humbem neper vargje
Vec per syt e saj
T'lutem jepma nje cigare
Mbushma dhe nje got
Ajo nuk esht me sot

Me mjafton vec nje cigare
Edhe nje kitar
E te humbem neper vargje
Vec per syt e saj
T'lutem jepma nje cigare
Mbushma dhe nje got
Te dehem un ne lot

Endem rrugve si i marre
Shiu dhimbjen po ma shton
Dua ty te te harroj
Zemra jo nuk me degjon
Un s'e paskam dit
Sa shum ty te kam dasht
Vitet shkojn e vijn
Akoma shpirti qan
Do shkruaj un per ty
Sa thinjat t'me ken dal
Ta shuaj kete mall

Me mjafton vec nje cigare
Edhe nje kitar
E te humbem neper vargje
Vec per syt e saj
T'lutem jepma nje cigare
Mbushma dhe nje got
Ajo nuk esht me sot

Me mjafton vec nje cigare
Edhe nje kitar
E te humbem neper vargje
Vec per syt e saj
T'lutem jepma nje cigare
Mbushma dhe nje got
Te dehem un ne lot

Me mjafton vec nje cigare
Edhe nje kitar
E te humbem neper vargje
Vec per syt e saj
T'lutem jepma nje cigare
Mbushma dhe nje got
Ajo nuk esht me sot


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23Irkenc Hyka
Renditja: Top 200
Publikimi: 26/02/2021
Festivali: Netët E Klipit Shqiptar 21
Muzika: Irkenc Hyka
Orkestrimi: Irkenc Hyka
Arrangement By Al Band
Mix By JojoIrkenc Hyka - Dehur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dehur".
3. Video është e këngës "Dehur", por nuk këndohet nga Irkenc Hyka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Irkenc Hyka:


Komente 0