Më mbaj mend (për 1 muaj)

Irkenc Hyka - Qaje (Feat. Andreas)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

A të dhem shpirti, se unë po vuaj
Si të jetoj, të lutem ma thuaj
Se unë pa ty dashnia jem,
e kam harruar me zemrën akull
Kam mbetur vetëm, sa më lëndove
Isha i verbër, unë sot për ty qaj
Të doja tepër

Qaje, dhe një herë të fundit, qaje
Ti dashninë që po len pas
Të mbushur plot me vaje
Qaje, dhe një herë të fundit, qaje
Pa e kthyer kokën pas,
se ti nuk pate faje

Me vete i mori, vitet e mia
Ja dhashë të gjitha nga dashuria
Se ti më doje pak, e unë se dija

Me zemrën akull kam mbetur vetëm
Sa më lëndove, isha i verbër
Unë sot për ty po qaj
Të doja tepër

Qaje, dhe një herë të fundit, qaje
Ti dashninë që po len pas
Të mbushur plot me vaje
Qaje, dhe një herë të fundit, qaje
Pa e kthyer kokën pas,
se ti nuk pate faje
Irkenc Hyka
Renditja: Top 200
Publikimi: 13/11/2021
Muzika: Irkenc Hyka
Teksti: Saia
Video Produksioni: Cinegr8
Mix & Master - Jojo
Directed: Valon AziriIrkenc Hyka - Qaje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qaje".
3. Video është e këngës "Qaje", por nuk këndohet nga Irkenc Hyka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Irkenc Hyka:


Komente 0