Saia
Saia

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Saia është një autor këngësh dhe këngëtar i njohur. Më datë 13 Shtator 2023, Saia publikon videoklipin "Syt E Tu", në bashkëpunim me Ervin Qerimin. Teksti i këngës u përgatit nga vetë Saia, teksa për arranzhimin u kujdes Marsel Gunga. Videoklipi u prodhua nga Cinematic Albania, ndërsa produksioni audio u realizua nga Marsel Gunga, Saia & Gravity Music....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0