Më mbaj mend (për 1 muaj)

Irma Marku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  30
  • Vendlindja:
  • Lushnje 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Irma Marku është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 20 Dhjetor 2018, Irma Marku publikon videoklipin "Te Ndrin Ky Fustan". Teksti i këngës u shkrua nga Armand Trebicka. Më datë 3 Korrik 2019, Irma Marku publikon videoklipin "Gure Gure Behet Kalaja".Teksti i kenges u shkrua nga Irma Marku....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Rajmonda Ademi

Elona Cenaj

Dori Hibroj

Klarita Shuli

Mirela Ibrahimi

Neta Doko

Marjana Gjika

Valbona Rushitaj

Xheni Bekolli

Blerta Vlashi

Tags: Irma Marku


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet