Më mbaj mend (për 1 muaj)

Isa Alitaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  7
BIOGRAFIA: Isa Alitaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 14 Nëntor 2013, Isa Alitaj publikon videoklipin "E Kam Dasht Me Hakikat". Muzika e këngës u punua nga Besnik Zikolli, teksti u shkrua nga Besnik Zikolli, ndërsa për orkestrimin u kujdes Besnik Zikolli. Më datë 29 Prill 2014, Isa Alitaj publikon videoklipin "Zemra Ime Eshte E Jotja". Muzika e këngës u punua nga Naim Qukiqi, teksti u shkrua nga Suzana Fazliu, ndërsa për orkestrimin u kujdes Naim Qukiqi, Eroll Dogani. Videoklipi u prodhua...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

2 🔥

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Isa Alitaj

Komente 2