Më mbaj mend (për 1 muaj)

Isa Neziri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Isa Neziri është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe popullore dasmash. Më datë 15 Janar 2013, Isa Neziri publikon videoklipin "Dashuri Pa Zemer". Më datë 9 Qershor 2014, Isa Neziri publikon videoklipin "Hajrin Mos Ja Pafsh". Në vitin 2019, Isa Neziri publikon albumin "Kengë Dasmash"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentKengë Dasmash (2019)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Albrim Llapqeva

Remzi Leka

Naim Gavrani

Meti Maloku

Premtim Mehmeti

Avdi Mjeku

Fidaim Aliu

Istref Berisha

Sabi

Xhezair Elezi (Xheza)

Tags: Isa Neziri


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet