Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Isa Tkm

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
BIOGRAFIA: Isa Tkm është një grup këngëtarësh i huaj i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Isa TKM (Isa Te Quiero Mucho) is an original telenovela-like teen program from Nickelodeon Latin America in co-production with Sony Pictures Television, Made in Venezuela being the second from three Latin American Nickelodeon programs (The first one was Skimo from Mexico and the third one being La maga y el camino dorado, made in Argentina). "Isa" is a 15 year old girl who lives in Caracas, Venezuela. Her dream is to conquer the heart of Alejandr...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Las Populares

Erreway

Reik

La Nueva Banda Timbiriche

Teen Angels

Preluders

Antique

Culcha Candela

Veronicas

Upa Dance


Tags: Isa Tkm

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet