Më mbaj mend (për 1 muaj)

Isai Najes

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
Isai Najes është një autor këngësh i njohur.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Autorë Të Ngjashëm:

Jetmir Barbullushi

Sergi Disha

Edlir Begolli

Sokol Marsi

Gent Bejko

Vasil Dede

Delo Isufi

Elvis Duro

Gezim Mneri

Altin Llakaj

Tags: Isai Najes


Komente mbi këtë artist