Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  8
 • Emri i Vërtetë:
 • Isak Gashi
 • Vendlindja:
 • Regensburg 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Gjermani 
 • Mosha:
 • 20 Vjeç
BIOGRAFIA: Isak është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 2 Qershor 2017, Isak publikon videoklipin „Baby Baby“. Më datë 20 Gusht 2018, Isak publikon videoklipin "Mos U Nal". Më datë 25 Gusht 2019, Isak publikon videoklipin "Kalle", në bashkëpunim me Gjanin....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Qazim Morina

Leonardo Gashi

Lory B

Arian Gollopeni

Aldo Prendushi

Andi Qereti

Alesio Zaloshnja

Phatooni

Meli Sopa

Rod

Tags: Isak, Isak Gashi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet