A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Isen Selimi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  • Gostivar 
  • Mosha:
  • 30 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Isen Selimi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Isen Selimi eshte nje kengetar i njohur ne rajonin e Gostivarit. Lloji qe me se shumti Iseni kendon jane kengat e dasmave. Më datë 27 Dhjetor 2013, Isen Selimi publikon videoklipin "Veç Nje Fjale". Muzika e këngës u punua nga Ylber Qaili, teksti u shkrua nga Vigan Sulejmani. Më datë 9 Korrik 2014, Isen Selimi publikon videoklipin "Vuajn Zemrat". Teksti u shkrua nga Vigan Sulejmani. Më datë 14 Korrik 2015, Isen Selimi publikon videoklipin...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Hevzi Kumanova

Durim Malaj

Valmir Shala

Berat Demiri

Gentian Gojani

Miki

Pleurant Aliti (Landi)

Chippi

Tuli Goa

Berkan


Tags: Isen Selimi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019