Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  24
 • Vendlindja:
 • Prishtine 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Gjermani 
 • Mosha:
 • 53 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Luani ♌
BIOGRAFIA: Islam Idrizi është një shkrimtar. Aktualisht eshte emigrant ne Gjermani qe nga viti 1992....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Fatmir Çitaku

Xhemajl Rudi

Fehmi Pireva

Nazmi Abazi

Sajmir Hide

Lulzim Kalaj

Agron Tufa

Ilir Koro

Josif Gegprifti

Romario Xhaferri

Tags: Islam Idrizi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet