Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Islam Idrizi
  • Vendlindja:
  • Prishtine 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
  • Mosha:
  • 53 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 30 Korrik 1966
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♌ Luani
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  24

Islam Idrizi është shkrimtar. Aktualisht eshte emigrant ne Gjermani qe nga viti 1992.

» Dërgo Korrigjime »

» Poezitë »

Komente

Asnjë Koment


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet