Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Islam Morina

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Islam Morina është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 22 Nëntor 2016, Islam Morina publikon videoklipin "Shko Atje". Më datë 31 Dhjetor 2016, Islam Morina publikon videoklipin "Ndarjet Egzistojn". Më datë 5 Korrik 2017, Islam Morina publikon videoklipin "100 Her Te Dua". Më datë 23 Mars 2019, Islam Morina publikon videoklipin "Loqka Jem"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Amir Rexhepi

Arsen Mani

Omar

Lorik Kasapolli

Kujta

Hakif Krasniqi

Novi

Mel Duraku

Lindi Baksi

Egzon Bajra


Tags: Islam Morina

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet