Më mbaj mend (për 1 muaj)

Islam Morina - 100 Her Te Dua  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

05/07/2017

2017-07-05T14:00:03+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "100 Her Te Dua" kënduar nga Islam Morina.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Islam Morina i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Islam Morina:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet