Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ismail Balidemaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 30 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Ismail Balidemaj është një këngëtar i njohur. Ismail Balidemaj banon ne Mal te Zi (Plave). Ai ka marre pjese ne shume emisione si: Celesi muzikor, Programet e Vitit te Ri, Miss Malesia etj. Ismaili eshte martuar ne vitin 2011. Ka perfunduar fakultetin e Prishtines Ekonomik (Menaxhment). Në Qershor 2011, Ismail Balidemaj merr pjesë në Çelësi Muzikor 5 me këngën "Kam Me Dridh Bjeshken"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

2 🔥

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Ismail Balidemaj

Komente 2