Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ismail Balidemaj - Une Nuk Te Urrej Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Flet me sy te perlotur tash
kerkon serish te jemi bashk
paftyrsija jote nuk gjen ne skaj
luan viktimen edhe pse ke faj

ref
une nuk te urrej as nuk te shaj
tlutem behu ver e mbylli syt
dhe kujtoje se ne fajin tend
ne u ndaaam
nuk le vend
per nje shanc te dyt.

Flet me sy te perlotur tash
kerkon serish te jemi bashk
paftyrsija jote nuk gjen ne skaj
luan viktimen edhe pse ke faj

ref
une nuk te urrej as nuk te shaj
tlutem behu ver e mbylli syt
dhe kujtoje se ne fajin tend
ne u ndaaam
nuk le vend
per nje shanc te dyt.(3)


Ismail Balidemaj - Une Nuk Te Urrej
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Une Nuk Te Urrej".
3. Video është e këngës "Une Nuk Te Urrej", por nuk këndohet nga Ismail Balidemaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ismail Balidemaj:


Komente 0