Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ismail Balidemaj - Hajde Nuse Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.3 / Votuan:  3

Hidhi hapat prane e prane
Je si Yll e je si hane
2x
Hajde nuse (dal-ngadal(3x)
je ma e bardhe se (bora n'mal(3x)

Hape syrin rrusho i zi
Bahesh nuse me dashni
2x
Hajde nuse (dal-ngadal(3x)
je ma e bardhe se (bora n'mal(3x)

Nusja jone e bukur ooooo
Lum per djalin qe e dooo
2x
Hajde nuse (dal-ngadal(3x)
je ma e bardhe se (bora n'mal(3x)

Hidhni valle djem e cika
Lum si une cfar dite prita
2x
Hajde nuse (dal-ngadal(3x)
je ma e bardhe se (bora n'mal(3x)


Ky tekst u dërgua nga  Bessa

Ismail Balidemaj - Hajde Nuse
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Nuse".
3. Video është e këngës "Hajde Nuse", por nuk këndohet nga Ismail Balidemaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ismail Balidemaj:


Komente 0