Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ismail Balidemaj - Do Te Bej Roje Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

2x
Jam shqipatre i Plave Gucise
Historine e kam ne plis
E historine e shkruar ne gure
Per liri e per Flamur
ref:
Do t'bej roje ne kto troje
Shqiponjet hedhin flatrat
Bashke do truajme vatrat
Do t'bej roje ne kto troje
Plava e GuciaKosova e SHqiperia oo hejjj

2x
Jame ni djale me Flamur n'dor
Nder kro male plot me bore
Nder kto male nder kto shkrepa
Zemra ime sat jete jetaa

2x
Do t'bej roje ne kto troje
Shqiponjet hedhin flatrat
Bashke do truajme vatrat
Do t'bej roje ne kto troje
Plava e GuciaKosova e SHqiperia oo hejjj


Ky tekst u dërgua nga  Bessa

Ismail Balidemaj - Do Te Bej Roje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do Te Bej Roje".
3. Video është e këngës "Do Te Bej Roje", por nuk këndohet nga Ismail Balidemaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ismail Balidemaj:


Komente 0