Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ismail Balidemaj - Le Te Vallzoj Rinia Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

2x
E para ne valle
Prije si sorkadhe
Me belin e keputur
Tundesh porsi flutur

Digjemi te dy
Ne ket zjarr pa hi
Me ty lulebor
Te lidhim kunor
(lete vallezoj
rinia Plava e Gucia)

2x
Floket te ikin pas
Me ngrive tallas
Prapa desh te thash
Kpute reshtin vash

Digjemi te dy
Ne ket zjarr pa hi
Me ty lulebor
Te lidhim kunor
(lete vallezoj rinia
Plava e Gucia)

2x
Beje ni hap mbrap
Se me dogji flaka
Mu afro pak prane
dicka kam met than

Digjemi te dy
Ne ket zjarr pa hi
Me ty lulebor
Te lidhim kunor
2x
(lete vallezoj rinia
Plava e Gucia)


Ky tekst u dërgua nga  Bessa

Ismail Balidemaj - Le Te Vallzoj Rinia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Le Te Vallzoj Rinia".
3. Video është e këngës "Le Te Vallzoj Rinia", por nuk këndohet nga Ismail Balidemaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ismail Balidemaj:


Komente 0