Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ismet Maqkaj - Nuse Me Duvak Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Darsma ja ka fillu
Te gjith jan tu vallzu
Po lujn per vlla tvet
Sa shum po bajn shyret

Darsma ja ka fillu
Te gjith jan tu vallzu
Po lujn per vlla tvet
Pasha zotin me kall kret
Ref
Hajt bëhu gati nuse me duvak
Kret ma halla kan me thën
Nuse per merak
(2 her)

Darsma ja ka fillu
Dajët jan tu vallzu
Po lujn per nip t’vet
Pasha zotin me kall kret

Darsma ja ka fillu
Dajët jan tu vallzu
Po lujn per nip t’vet
Pasha zotin me kall kret
Ref
Hajt bëhu gati nuse me duvak
Kret ma halla kan me thën
Nuse per merak
(2 her)


Ky tekst u dërgua nga Ismet

Ismet Maqkaj - Nuse Me Duvak
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuse Me Duvak".
3. Video është e këngës "Nuse Me Duvak", por nuk këndohet nga Ismet Maqkaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ismet Maqkaj:


Komente 0