Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ismet Peja - Kenga E Pleqeris Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

(x2)
gjith njerzimi le ta di
vec sevdaja ska kufi

(x2)
une vet e kam provu
si ne rini dhe ne pleqni

(x2)
kush kerkon me zan sevda
ne moshen e pleqeris

(x2)
mjerr ate qe i ren mendja
kerkon vitet e rinise

(x2)
ah sa mal moj manushaqe
a sma fal pak dashuri

(x2)
na lidh mendjen e ksaj bote
more n'qaf pleq e t'ri
Ismet Peja
Publikimi: 29/12/1997


Ismet Peja - Kenga E Pleqeris
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kenga E Pleqeris".
3. Video është e këngës "Kenga E Pleqeris", por nuk këndohet nga Ismet Peja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ismet Peja:


Komente 0