Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ismet Peja - Kur Te Pash Moj Lulja E Bardh Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  4

Kur te pash moj lulja e bardhe lulja e bardhe plot me er (x2)

Ne me daq moj sat kam dashte
moj sat tkam dashte num me le vetem npranver(x2)

Hajde moj une te du besa moj shumo te du dogje veten me fike mu hajde me fikee mu (x2)

A sma fal pak dashunine e me thuj se une te du (x2)

Po te lutem lulja ime dil ndritare mem shikju (x2)

Hajde moj une te du besa moj shumo te du dogje veten me fike mu hajde me fike mu (x2)

Tash na vjen moj muji majit muji majit plot gjelbrim (x2)

Zemren time do ta fali ty dashnore plot gezim (x2)

Hajde moj une te du besa moj shumo te du dogje veten me fike mu hajde me fike mu (x2)


Ky tekst u dërgua nga ChambeeIsmet Peja
Publikimi: 25/04/2013


Ismet Peja - Kur Te Pash Moj Lulja E Bardh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Te Pash Moj Lulja E Bardh".
3. Video është e këngës "Kur Te Pash Moj Lulja E Bardh", por nuk këndohet nga Ismet Peja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ismet Peja:


Komente 0