Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ismet Peja - Moj Sanije Bukuroshe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  4

ANDERR JOM NE GJUM TE PARE
FTYRA JOTE MRA NDERMEND
KUR FILLOJ GJUMI MEM DALE
QELA SYT E SPASH KERKEN

MOJ SANIJE BUKURIJE
KANGA JOTE TKA DAL SOT
MOS TVI KEQ QE POTA KNOJIM
TA KA QIT ARSHIKU JOT

IKU FLLAZNA PREJ KAFAZIT
SHKOJ NE MAL KU BINTE BOR
UNE U DJEGSHA SI VAJ GAZI
NUK E LO PA TE SHTI NE DOR

DY PENGJERE SHKRUM E BOJNA
DY PRANIJA I KA GODIT
MOS SANIJE MOS TE VONOJNA
PREJ ALLAHU TRAFT NI PIK


Ky tekst u dërgua nga Edon Gjk


Nuk kemi video për këtë këngë.


Ismet Peja
Publikimi: 17/06/2013


Ismet Peja - Moj Sanije Bukuroshe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj Sanije Bukuroshe".
3. Video është e këngës "Moj Sanije Bukuroshe", por nuk këndohet nga Ismet Peja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ismet Peja:


Komente 0