Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ismet Peja - Fustani Me Pika Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

fustani me pika
sa hije te paska
fustani me pika
sa hije te paska

ngrije pak kapelen
sa te shof se plasa

ty te kan nder mene
gjith kat shkoj e vie

gjumi naten nuk me nxen
more met e mija

kur me zbret nga shkallet
me shalldan ne dore

ruje edhe 2 vjet neti sa
te bej kunore

dy sahati te nates
te erdha tek porta

zanin a ndegjova neti
thojsha pom them kok a

moj selvieje
e kujna je
jam e nanes e babes
ku kam le e

jam e nanes
jam e babe s
jam slvia moj zemer
e e lez agez
jom selvia
e e ez age
jam selvia
Ismet Peja
Publikimi: 19/01/2010


Ismet Peja - Fustani Me Pika
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fustani Me Pika".
3. Video është e këngës "Fustani Me Pika", por nuk këndohet nga Ismet Peja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ismet Peja:


Komente 0