Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ismet Peja - Kush Kërcen Napolonin Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

I: - Kush kërcen napolonin? :I
I: - Nusja me gjithë dhondrin. :I
O Mari Mariana
Faqet me nishana.
O Mari Maria
Faqet gurabia.
Kush e ban haremin?
Çunat e Ali Demit.
O Mari Mariana
Faqet me nishana
O Mari Maria
Faqet gurabia.
O më marsh të keqen
E m’u bofsh kurban!
Me jaranin isha
Me jaranin jam!
Hudhe hudhe vallen
E loz lala dajren!
O Mari Mariana
Faqet me nishana
O Mari Maria
Faqet gurabia.
Ismet Peja
Publikimi: 29/11/2014


Ismet Peja - Kush Kërcen Napolonin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kush Kërcen Napolonin".
3. Video është e këngës "Kush Kërcen Napolonin", por nuk këndohet nga Ismet Peja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ismet Peja:


Komente 0