Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ismet Peja - Kur T'i Shoh Dy Sytë E Shkruar Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Kur t'i shoh dy syt e shkruar
Me dukesh nji lule e shtrenjt x2

Si s'mendon njiher per mua
Me harrove moj kaq me t'shpejt x2

Behari i par kur t'na çel
Nji tuf lule moj do t'na fal x2

Do t'kendoj me dashuri
Dor per dore me ty do t'dal x2

Prej dashnis qe kam per ty
Jam ne zor e moj jam ne hall x2

Kur te shifemi ne te dy
Do t'i puthi dy syt me mall x2


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiberIsmet Peja
Publikimi: 01/12/2010


Ismet Peja - Kur T'i Shoh Dy Sytë E Shkruar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur T'i Shoh Dy Sytë E Shkruar".
3. Video është e këngës "Kur T'i Shoh Dy Sytë E Shkruar", por nuk këndohet nga Ismet Peja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ismet Peja:


Komente 0