Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ismet Peja - Në Mengjes Lava Sytë E Zezë

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Në Mengjes Lava Sytë E Zezë".
3. Video është e këngës "Në Mengjes Lava Sytë E Zezë", por nuk këndohet nga Ismet Peja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ismet Peja - Në Mengjes Lava Sytë E Zezë  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

03/04/2013

2013-04-03T15:16:49+00:00Ne mengjes lava syt e zez
Oh me saba dola namazgja 2×
Oh me vrave ti moj hatime
Eh mos bon naze se arshik me ke
Oh me vrave te vraft i madhi Zot
Eh mos bon naze jam arshiku jot.

Vish jelekun goce kadife
Eh per shtat qejfe lala ta ka ble 2×
Oh me vrave ti moj hatime
Eh mos bon naze se arshik me ke
Oh me vrave te vraft i madhi Zot
Eh mos bon naze jam arshiku jot.

Vish jelekun hajde xhamadan
E ftyra jote te shendrit si hane 2×
Eh mos bon naze se arshik me ke
Oh me vrave te vraft i madhi Zot
Eh mos bon naze jam arshiku jot.


Ky tekst u dërgua nga Onur Kasa
Më Shumë Këngë Nga Ismet Peja:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet