A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Isuf Berisha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  6
  • Vendlindja:
  • Leshan 
  • Mosha:
  • 57 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Isuf Berisha është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike. Isuf Berisha u lind në fsh.Leshan të Pejës ka te kryer shk. e Mesme Teknike ( Maqinerin)në Pejë dhe është Prind i 8 femive Tre djem e 5 vajza rrijedhe nga nji familje bujare ku folklorin e ka trashegu nga Agja Zymer Berisha dhe Babai Hadar Berisha dhe e kultivon me nji pasion të veqant dhe jeton më te qe 40 vitee me teper.kjo është shkurtimisht biografija e tij ka nji rrespekt të madhë në popull dhe nder shok i sinqert dhe gjithperfshires dhe tra...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Behxhet Korpuzi

Zenel Zekolli

Sabit Bilalli

Syrja Etemi

Beqir Gashi

Qazim Beka

Kerim Palloshi

Fehmi Kastrati

Florent Nushi

Miftar Meta


Tags: Isuf Berisha

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019