A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk Kam Kohe

Koha dënese pike-pike
Çadrën e fërfëlloi era
Biletën ne xhep te prere
Rrugës plot gropa
Makina s’duket gjëkundi
Te pres ne stacion mëngjesin
Kam frike kohen,vonohem!

- poem written by Isuf Hoxha


Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  1

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019