Më mbaj mend (për 1 muaj)

J.B. - Puci Puci Part 2  (Feat. Dajana)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Pjesëmarrëse në

Top Fest 3

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Dajana

23/02/2006

2006-02-23T14:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Puci Puci Part 2" kënduar nga J.B..
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga J.B. i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet