Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jango Tonny

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
 • Vendlindja:
 • Gjilan 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Turqi 
 • Mosha:
 • 31 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Demi ♉
BIOGRAFIA: Jango Tonny është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. JanGo jeton ne Turqi. Aktualisht eshte student dhe Reper....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Don Pate

Dashi

Az-M

Driton Avdija

Tuzhi-G

R2

KOG

Mad Boy

V-I-Z-I

Alb-G

Tags: Jango Tonny, Gjang0o, Gjang0


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet