Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jango Tonny
  • Vendlindja:
  • Gjilan 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Turqi 
  • Mosha:
  • 31 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 7 Maj 1989
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♉ Demi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
Këndon kryesisht: hip-hop

Jango Tonny është këngëtar. JanGo jeton ne Turqi. Aktualisht eshte student dhe Reper.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet