Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vllezrit Sejdiu - Moj Hapsane Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4

Moj hapsane, rreth e rreth me tela
Moj hapsane, rreth e rreth me tela
Oh nona ime e mjera, a ka dal pranvera
Oh nona ime e mjera, a ka kal pranvera

Moj hapsane, e lime me kallaj e
Moj hapsane, e lime me kallaj e
Oh nona ime e mjera, mu m´kan mshel pa faj e
Oh nona ime e mjera, mu m'kan mshel pa faj e

Moj hapsane, me mure te trash e
Moj hapsane, me mure te trash e
Oh nona ime e mjera, n'vetmi jam tuj plas e
Oh nona ime e mjera, n'vetmi jam tuj plas e

Moj hapsane, e lime me qireç e
Moj hapsane, e lime me qireç e
Oh nona ime e mjera, mu m'kan rreh shum keq e
Oh nona ime e mjera, mu m'kan rreh shum keq e

Moj hapsane, o ty t'shkatrroft zoti
Moj hapsane, o ty t'shkatrroft zoti
Oh nona ime e mjera, m'kan mshel kot per skoti
Oh nona ime e mjera, m'kan mshel kot per skoti


Vllezrit Sejdiu - Moj Hapsane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj Hapsane".
3. Video është e këngës "Moj Hapsane", por nuk këndohet nga Vllezrit Sejdiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Jashar Sejdiu:


Komente 0