Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gerard Merdani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  6
 • Vendlindja:
 • Tiranë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 26 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Gerard Merdani është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ka realizuar disa kenge ku mund te permendim: "Qyteti i harruar", "Sillesh sillesh rrotullon", "It still hurts" etj. Në vitin 2011, Gerard Merdani merr pjesë në The Voice of Albania 1. Në Maj 2012, Gerard Merdani merr pjesë në Top Fest 9 me këngën "Si Ti Nuk Gjej", në bashkëpunim me Denis Kraja. Në Maj 2015, Gerard Merdani merr pjesë në Top Fest 12 me këngën "Emrin Tim". Më datë 7 Dhjetor 2016, Gerard Merdani publikon videoklipin "Ti ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrës në

Voice Of Albania

I biri i

Sherif Merdanit

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

9

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Stiv Boka

Deklan

Dylan

Xhevi

Ardit Çuni

Mateus Frroku

Kristo Thano

Adriano Rama

Gussi

Ergys Shahu

Tags: Gerard Merdani, Jay Beat, Jay Beat A.K.A Unstoppable, Geri Merdani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet