A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jehona Sopi

Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  59
  • Origin:
  • Prishtinë 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 38
  • Zodiac sign:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Jehona Sopi is a popular singer of Pop music. Shkollen e msesme e kreu ne Prishtine. Ajo ka marre pjese ne shum festivale dhe ka fituar mjaft çmime. Tashmë si një këngëtare e afirmuar, Jehona Sopi ka arritur të pushtojë skenën muzikore dhe zemrën e mijëra adhuruesve. Ka filluar të këndojë që e vogël, e njëkohësisht është paraqitur edhe në spektakle të ndryshme bukurie. Me zërin e këndshëm, sharmin dhe paraqitjen mjaft tërheqëse skenike, ajo nuk është vetëm e pëlqyer dhe adhuruar në Kosovë, p...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

Jam Ajo Qe Jam (2003)

Emocion


» Add A Song »

Pervjetori
Caje Sukarije (Remake 2015)
Kriza
Këtë Verë
Të Shkuara
Marramendja
Work It Girl
Jam Ajo Qe Jam


Related Artists:

Aurora Susuri

Diellza Kolgeci

Adelina Thaçi

Monika Salihu

Njomza Kallaba

Dafina Dauti

Shota Baraliu

Ledi Vokshi

Eltina Minarolli

Leonora Poloska


Tags: Jehona Sopi, Jeona Sopi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019