Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Jennifer Lopez - Acapulco 78

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Acapulco 78".
3. Video është e këngës "Acapulco 78", por nuk këndohet nga Jennifer Lopez.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Jennifer Lopez - Acapulco 78  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00°..Acapulco 78..°

Hoy despierto y me parece que
Aun sigo sanando
Puedo oir al mar llamandome
Doy un salto fuera de la cama
Y abro la ventana
Me da un beso
La brisa salada

Y en la cocina todo esta ordenado
Ya no hay platos sucios
Me pongo a bailar
Y en las noticias ya no hay nada de que hablar
Por que en el mundo
Todo tiene su lugar

Hoy me alegro de ir a trabajar
No se me hizo tarde
Oigo musica en toda la calle
Veo a la gente y me parece que, aun sigo sonando
En sus ojos, yo me puedo ver

Y en la avenida todo es un carnaval
Por que en tu mundo
Yo ya tengo mi lugar

Antes del atardecer, voy a la playa
Puedo oir al sol, llamandome
Veo a la gente y me parece que
Aun sigo sonando
En sus ojos yo me puedo ver
Doy un salto dentro de algun bar
Tal vez te pueda encontrar
Sirveme un martini

Sale la luna, todo es un carnaval
Por que en el mundo
Todo tiene su lugar
Y en las noticias ya no hay nada de que hablar
Por que en tu mundo me voy a quedar

Para pa pa
pa ra ra

En la cocina todo esta ordenadoo ya
Me pongo, me pongo, me pongo a bailar
Todo es un carnaval, un carnaval

Por que en tu mundo, en tu mundo
En tu mundo yo ya tengo mi lugar.


Më Shumë Këngë Nga Jennifer Lopez:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet