Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Jennifer Lopez - Let's Get Loud

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Let's Get Loud".
3. Video është e këngës "Let's Get Loud", por nuk këndohet nga Jennifer Lopez.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Jennifer Lopez - Let's Get Loud  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"On The 6"

Komente

Asnjë Koment

01/12/1998

1998-11-30T23:00:00+00:00Chorus
letÂ’s get loud, letÂ’s get loud
turn the music up, letÂ’s do it
cÂ’mon people letÂ’s get loud
letÂ’s get loud
turn the music up to hear that sound
letÂ’s get loud, letÂ’s get loud
ainÂ’t nobody gotta tell ya
what you gotta do

if you wanna live you life
live it all the way and donÂ’t you waste it
every feelinÂ’ every beat
can be so very sweet
you gotta taste it
you gotta do it, you gotta do it your way
you gotta prove it
you gotta mean what you say
you gotta do it, you gotta do it your way
you gotta prove it
you gotta mean what you say
lifeÂ’s a party , make it hot
dance donÂ’t ever stop what ever rhythm
every minute, everyday
take them all the way you gotta live em,
(cause IÂ’m going to live my life)
you gotta do it, you gotta do it you way
you gotta prove it
you gotta mean what you say
you gotta do it, you gotta do it your way
you gotta prove it
you gotta mean what you say

Chorus
letÂ’s get loud, letÂ’s get loud
turn the music up, letÂ’s do it
cÂ’mon people letÂ’s get loud
letÂ’s get loud
turn the music up to hear that sound
letÂ’s get loud, letÂ’s get loud
ainÂ’t nobody gotta tell ya
what you gotta do

Break
life is meant to be big fun
youÂ’re not hurtinÂ’ anyone
nobody loses
let the music make you free
be what you wanna be
make no excuses
you gotta do it, you gotta do it your way
you gotta prove it
you gotta mean what you say
you gotta do it, you gotta do it your way
you gotta prove it
you gotta mean what you say

letÂ’s get loud, letÂ’s get loud
turn the music up, letÂ’s do it
cÂ’mon people letÂ’s get loud
letÂ’s get loud
turn the music up to hear that sound
letÂ’s get loud, letÂ’s get loud
ainÂ’t nobody gotta tell ya
what you gotta do
letÂ’s get loud
letÂ’s get loud
letÂ’s get loud
letÂ’s get loud

letÂ’s get loud
letÂ’s get loud
turn the music up to hear that sound
letÂ’s get loud, letÂ’s get loud
ainÂ’t nobody gotta tell ya
what you gotta do


Më Shumë Këngë Nga Jennifer Lopez:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet