Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Jennifer Lopez - Te Voy A Querer

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Voy A Querer".
3. Video është e këngës "Te Voy A Querer", por nuk këndohet nga Jennifer Lopez.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Jennifer Lopez - Te Voy A Querer  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Aunque todo lo que ves se terminara
Aunque ya nunca volviera a amanecer
Si de pronto en el silencio me encontrara
Yo me iria tras de ti lo sabes bien
Y si fueras tu mi ultima esperanza
Tras tu huella mi camino buscare

Creo en eso que el amor te lleva al cielo
De pedirme en el naufragio, salvame
Creo en eso de esperar el dia nuevo
Que lo nuestro es para siempre ya lo se
Y que importa si el destino se indignara
O si alguien dijera que este amor no puede ser
Ay yo...

Si tu voz no la escuchara entre mis sueños
Y tus ojos no me guiaran para ver
Volveria de otra vida por tu encuentro
Volveria para verte creeme (x2)

Ya las dudas y los miedos se me fueron
Ya no tengo mas secretos que esconder
Y a partir de este momento yo decreto
que no hay nadie que me pueda detener
No voy a pensar en que vendra mañana
Quiero despertar contigo cada amanecer

(Repetir Coro)

Las penas pasadas ahora son historia
El umbral de las traiciones ya cruze
Siento que tu amor me llevara a la gloria
Estoy lista pa' quererte ya lo se

(Repetir Coro)

Te voy a querer aunque se oponga el viento
Y nadie este de acuerdo, te juro que esta ves, ay yo
Te voy a querer sin pedir opinion, sin dar explicaciones
Soy libre pa' escoger, ay yo Te voy a querer


Më Shumë Këngë Nga Jennifer Lopez:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet