Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Jennifer Lopez - El Deseo De Tu Amor

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "El Deseo De Tu Amor".
3. Video është e këngës "El Deseo De Tu Amor", por nuk këndohet nga Jennifer Lopez.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Jennifer Lopez - El Deseo De Tu Amor  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Ven y dime al oído de una vez
Cuando te sentiste asi
Con un beso tan solo imagine que es hecho para mi
No lo puedes evitar
Me lo dices a mirar
Si te llego acariciar
Te derrites en mis manos

[Coro]
Sue a junto a mi
Ven y dejame sentir
La pasion que nace en mi
Con el fuego de tu amor
Una noche mas
Quiero junto a ti volar
Ser tu vice y algo mas
El deseo de tu amor
Te quiero muy dispacio provocar ahora que te tengo aqui
Lo que nadie a ti te supo dar
Eso te lo doy a ti
No lo puedes evitar
Me lo dices a mirar
Si te llego acariciar
Te derrites en mis manos

[Coro]
Aqui me tienes, soy toda de ti
Lo que buscas en mi, te estoy dando
Que estes aqui sintiendome
Que sigas deseandome
Aqui me tienes, soy toda de ti
Lo que buscas en mi, te estoy dando
Que me ames una noche mas
Que sea tuya hasta el final


Më Shumë Këngë Nga Jennifer Lopez:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet